המסע המשותף

"יש כאלה היודעים לחבר שמים וארץ" פרופ' אדר' זאב דרוקמן.
במסע המשותף, מהשלב הראשון ועד האחרון בתהליך החשיבה, התכנון והבנייה מתקיים דיאלוג מתמיד עם הלקוח שכולל:

נעים להכיר
הפגישה הראשונה הינה לצורך היכרות וייעוץ התחלתי והינה ללא עלות.

הסיפור האישי
זהו שלב ראשוני בו מתקיימת חשיבה מעמיקה יחד עם הלקוח, איתור הצרכים הבסיסיים, הכרת השקפת עולמו וחלומותיו, איסוף מידע על נכסיו הטבעיים של המקום, והתחלת גיבוש הסיפור האישי של המרחב המתוכנן.

תכנון
זה שלב החיפוש, המחקר, הדיון, שאלת השאלות וההתלבטויות. בסיום התהליך תגובש תכנית מוסכמת.
הסטודיו יגיש בקשה להיתר בנייה ויטפל בה מול הרשויות עד קבלתו.
חשוב לציין כי באופן ייחודי, אנו בונים מודל פיזי של המבנה בכל פרויקט. המודל בשונה מהדמיה וירטואלית, מדמה באופן פיזי ומוחשי את המבנה ופיתוח השטח שבתחום המגרש. גגותיו ניתנים להסרה וכך מתאפשר מבט אל חלליו הפנימיים. ייחודו של המודל הפיזי בכך שהוא מאפשר גם לאלה שאינם בקיאים בקריאת תכניות, למידה אמיתית של כל חללי המבנה, גודל הפתחים (חלונות ופתחים), אופן חדירת האור, בפרופורציות אמיתיות. המודל מאפשר לאחר הבנתו לערוך שינויים בתכנון לפני הביצוע בשטח. סופו של תהליך התכנון ביצירת תכניות עבודה לביצוע תוך תאום עם כל שאר היועצים המקצועיים.

ניהול פרויקט
מלאכת הבנייה, שיפוץ בית, או עבודה על כל מבנה או מרחב אחר הינה משימה מורכבת ומאתגרת מאוד המורכבת מהרבה גופים, אנשי מקצוע, ומשאבים כספיים רבים גם יחד ונארגת לכדי תצריף מורכב הדורש ניהול מקצועי. מתוך האמונה שכאשר האדריכל מנצח על התזמורת בשטח בפועל, מנהל ושומר על גבולות התקציב, המנגינה אכן תתנגן, והחזון יתגשם בצורה האופטימלית -  מציע הסטודיו גם אפשרות לניהול פרויקטים.

עיצוב
כל מרחב, בית, משרד או כל מבנה אחר הוא יצירה חד פעמית הבאה לידי ביטוי גם בתחום עיצוב הפנים כחלק בלתי נפרד מהאדריכלות הכוללת,  וצריכה להתאים באופן מושלם לאלו שגרים או עובדים בו, החל מהחלום, דרך המרחבים הפנימיים והחיצוניים, ועד לנישות הקטנות ביותר ולפינות החבויות. אנו נלווה אתכם גם בבחירת הריהוט, גופי התאורה, מערך הצבעים וחומרי הגמר.

לסיום
חיינו הם מסע לאורך זמן המביא לפתחנו שינויים הדורשים התאמות. כך גם מרחבי המחייה שלנו.
התכנון המקורי מביא בחשבון שינויים עתידיים אלו, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם וללוותכם גם בעתיד, לאחר סיום הפרויקט.