אודות

"אדריכלות היא מוסיקה חקוקה באבן" הנרי ג'יימס.
Tal1300X400
טל ניסים, בוגרת בהצטיינות של המחלקה לארכיטקטורה ובינוי ערים ב"אקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל" בשנת 1993
בעלת סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים משנת 1997.
מרצה ומנחה סטודיו לעיצוב פנים במחלקה לעיצוב פנים ב"מכון אבני" בתל אביב
מוסמכת לליווי בנייה ירוקה (תקן 5281) מטעם 
המועצה הישראלית לבנייה ירוקה ומכון התקנים הישראלי 

אדריכלות עבורי הינה תשוקה, תשוקה לחיפוש מתמיד, תשוקה לגילוי, תשוקה לראות בעייני רוחי את ה"מקום" ולהביאו לידי ביטוי בחומר, בבניה הלכה למעשה. התשוקה הזו היא המחוללת את דרך עבודתי.
עם תשוקה זו אני נוכחת, שואלת שאלות, מקשיבה לכם, מחפשת, חוקרת, מתבוננת, פתוחה לרצונותיכם וחלומותיכם, לעולמות שלכם. ואז, רק אז, אני מביאה עימי את הידע והניסיון ש"אספתי" בכל שנות עבודתי כדי לממש את "סיפורו" של האדם במרחב לחיים שלו.

ה"אני מאמין" של הסטודיו

מרחב לְחַיים הינו "מסגרת" לכל חייו של האדם מן העבודה דרך משפחתו ועד חיי הרוח, היצירה והתרבות. זוהי מערכת יחסים עדינה בין המרחב האישי ביותר לבין המרחב המשפחתי, הקהילתי והתרבותי של המקום. זו מערכת התלויה בין החברים בה, האדם כחלק ממשפחתו, הבית כחלק בלתי נפרד מהרחוב, הרחוב מהישוב ומהמקום הגיאוגרפי.
מרחב לְחַיים אינו עומד בפני עצמו כגחמה פרטית של אדריכל, אלא הינו ארכיטקטורה השזורה בסביבתה הנופית והאורבנית ומאפיינת ברגישות את מידותיהם וחלומותיהם של המשתמשים בה.

כך ניתן ליצור מרחבים שיאפשרו להיות ביחד או לחוד, מרחב לארח, מרחב שמאפשר שקט, שמאפשר עבודה יצרנית, שמאפשר אינטימיות עם עצמך, עם הקרובים לך, עם אורחייך. מרחב שתוכלו לחיות בו, ללמוד בו, לעבוד בו, מקום לראות בו את זריחת קרני השמש או להריח בו את הגשם הראשון.... מקום שלכם

בבריאת כל מרחב, לכל אדם ובכל מקום, ניתן לייצר מגוון רחב של אפשרויות בחירה בהתאמה לכל מסגרת תקציב. בכל פרויקט, על תהליך זה להיות סיטואציה חד פעמית וראשונית.